Satori - Klawiatury foliowe
94-239 Łódź, ul. Jerzego Bajana 9


tel. +48 42 634 85 41

tel. +48 42 633 32 29

fax. +48 42 634 85 61


e-mail: biuro@satori.pl


O firmie

Jesteśmy firmą produkcyjną zajmującą się produkcją klawiatur foliowych, czołówek i tabliczek znamionowych. Pracujemy na materiałach najwyższej jakości, co sprawia że nasze produkty charakteryzują się dużą wytrzymałością, estetyką i bezpieczeństwem.

Istniejemy na rynku polskim i zagranicznym od 1995 r.

Coraz większe zapotrzebowanie na nasze wyroby skłoniło nas do inwestowania w nowoczesne technologie. Dzięki temu zatrudnienie znalazło kilkunasu specjalistów z dziedziny elektroniki, grafiki i druku. Pozwoliło to również na zredukowanie czasu oczekiwania na realizację zamówień.

Dokładna znajomość potrzeb i wymagań klientów umożliwia nam racjonalny i innowacyjny rozwój oferowanych produktów. Jakość zawsze będzie dla naszych potencjalnych  klientów jednym z najistotniejszych argumentów przy podejmowaniu decyzji o wyborze dostawcy.
Oznacza to, że nasze produkty muszą odpowiadać najwyższym światowym standardom - dlatego jakość dla SATORI stanowi postawowe zagadnienie rozwoju. Każdego dnia nasi konstruktorzy postarają się zaproponować Państwu optymalne rozwiązania konstrukcyjne i graficzne oraz udzielą fachowych porad technicznych, które przyniosą maksimum korzyści i satysfakcji.

Twórzcie urządzenia, a SATORI zaprojektuje i wykona do nich pełen system obsługi klawiaturą membranową, terminowo dostarczoną i we właściwej cenie. Mamy nadzieję, że nasza wiedza i doświadczenie będą pracowały również dla Państwa. 
Plakat informacyjny